Winkelruimte te HASSELT (3500)

€ 750

Algemeen
Prijs
:
€ 750
Adres
:
Diesterstraat 5, 3500 HASSELT
Bewoonbare opp.
:
16 m²
Omschrijving

Het gelijkvloers pandje met kelder is gelegen in de populaire Diesterstraat, tegenover Bulthaup Keukens en diverse kleine retail-boutiques zoals LA V Store, Prego, Jürgen Eetboetiek, Tops Hairdressers, Bloemenzaak Vinca Bloemen. Het winkelpandje straalt klasse uit en werd in 2022 grondig gerenoveerd.  
De kelderruimte is voorzien van een kleine keuken met kookvuur, frigo, spoelbak.  Warm water via doorstromer.  Een toilette.  

De winkelruimte is uitstekend geschikt voor
•  Trendy accessoires en unieke cadeautjes

•  Lifestyle en decoratieve snuisterijen

•  Kleine waardevolle en bijzondere vondsten

•  Designgadgets en creatieve hebbedingen

•  Decoratieve accessoires en woonaccenten

Bepaal mee een hippe, moderne uitstraling van de buurt.
De huurprijs bedraagt € 750/maand + bijkomend een maandelijks voorschot (met jaarlijkse afrekening) van € 100 voor aandeel onroerende voorheffing, elektriciteit en water.
Hebt u interesse om het pandje met kelder te bezoeken, maak dan zeker een afspraak via het kantoor MCA-Vastgoed.  Wij bezorgen u graag meer informatie en zijn bereikbaar op 0485 34 56 71.

Financiële Info
Energie certificaat
EPC No.20210813-0002445743-KNR-2
EPC label
:
Stedenbouwkundige informatie
G-score
:
Klasse A
P-score
:
Klasse A
Erfgoed
:
Nee
Comfort
Verwarming
:
Elektrisch - directe verwarming
Type dak
:
Niet meegedeeld
Aansluiting waterleiding
:
Ja
Keuken
:
Niet meegedeeld
Bestemming
:
Commercieel, Burelen
Lasten
Lasten huurder
:
€ 100
Google kaart
De kaart vergroten
Uitzicht op straat